درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

آتلیه تخصصی کودک دریچه 

 

آتلیه تخصصی کودک دریچه با سابقه ای درخشان در زمینه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ویژه کودک در اصفهان توانسته با خلاقیت، نوآوری و حمایت ارزشمند مشتریان خود، تحولی نو در این خصوص را رقم زده و همواره پیشگام در خلق ایده های نو و فراهم نمودن فضاهایی متفاوت و خاص عکسبرداری از تمامی رده های سنی کودکان باشد.

 

از نگاه ما ویژگیها و ملاکهایی که عکاسی کودک را از دیگر شاخه های هنر عکاسی متمایز می نماید به سه دسته تقسیم میشود:

 

1- عکاسی بر اساس سن و جنسیت کودک به گونه ای که در تمامی رده های سنی، از تمامی جهات، این ملاک به درستی مدنظر عکاس قرار گیرد و عکاسی بر این اساس کاملا متفاوت صورت پذیرد.


2- بهره مندی از ابزار حرفه ای با قابلیت و کیفیت فنی بالا:

 

 در هر شاخه هنری زمانی که سخن از انجام کار به صورت تخصصی به میان می آید لازم است ابزار هم کاملاً حرفه ای و تخصصی انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد. در عکاسی کودک نیز انتخاب دوربین و تجهیزات جانبی آن از درجه اهمیت بالایی برخوردار بوده و متفاوت با سایر شاخه های این هنر می باشد چرا که سوژه عکاسی که همان کودکان هستند کاملاً متفاوت می باشند.


3- به کارگیری کادرفنی متخصص و متبحر و دوره دیده و آشنا به تمامی ابعاد و زوایای خاص عکاسی کودک:


در عکاسی از کودکان دانستن اینکه در رده های سنی و جنسیتهای مختلف و خصوصیات فردی متفاوت از ابزار، ایده ها و دکورهای متناسب به درستی استفاده شود و نیز عکاس مربوطه از روحیه و روانشناسی عکاسی کودکان بهره مند بوده و همچنین با سرعت عمل بالا توانمندی هنری خود را در شکار لحظات ناب به نمایش گذارد، از بهترین ویژگیهای یک عکاس حرفه ای و توانمند کودک به شمار می رود.


آتلیه دریچه مفتخر است با ملاک عمل قرار دادن این سه ویژگی مهم و اساسی در سابقه هنری خود در سایه احترام متقابل به مراجعان و عشق وصف ناپذیر در کار، این امید را داشته باشد که از نگاه دیگران بهترین باشد

 

یکی از مهمترین دستاوردهای استودیو دریچه که حاصل سالها تجربه در زمینه عکاسی کودک است، ابداع آلبوم روند رشد میباشد. (توضیحات کامل این آلبوم را در قسمت "خدمات ما" مطالعه فرمائید)

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :