سوالات متداول

10 / 10
از 1 کاربر

سوالات متداول

 

 

بهترین زمان و سنین عکاسی از کودکان چه زمانی است؟

 

آتلیه تخصصی کودک دریچه بهترین زمانهای عکاسی از کودکان، به منظور تهیه و تکمیل آلبوم روند رشد ابتکاری این آتلیه که جزئیات کامل آن در قسمت "درباره ما" آمده است را به شرح ذیل پیشنهاد مینماید:

 

1- عکسبرداری دوران بارداری: توصیه می شود عکاسی این دوران در ماه آخر و یا روزهای آخر صورت نپذیرد چرا که احتمال تولد زودتر از موعد مقرر نوزاد زیاد است و نیز برخی اقدامات از جمله آماده سازی و تحویل عکس شاسی مناسب اطاق نوزاد کنار سیسمونی و ... نیازمند زمان کافی می باشد.

 

2- نوزادان با سن کمتر از 20 روز: در این سن حالت دادن به بدن نوزاد بسیار راحت تر بوده و همچنین خواب نوزاد که عکسها را بسیار جذاب تر می کند، بیشتر اتفاق می افتد. ژستهای این دوره را عموماٌ نمی توان در سنین بالاتر عکسبرداری نمود.

 

3- 4 الی 7 ماهگی زمانی که کودکان به راحتی گردن  می گیرند.

 

4- 8 الی 11 ماهگی زمانی که کودکان به راحتی می نشینند اما نمی توانند بایستند یا راه بروند (این دوره بهترین و جذاب ترین زمان عکاسی از کودکان محسوب می شود)

 

5- تولد یکسالگی (با دکورها و لباسهای مخصوص تولد)

 

 

 

آیا آتلیه دریچه هزینه ورودی دارد؟

 

خیر، آتلیه دریچه هزینه ورودی ندارد.

 

 

 

آیا در آتلیه دریچه، حداقل تعداد  برای انتخاب عکسها مشخص شده است؟

 

خیر، در هر رده سنی، تمامی ژستها با ابزار و دکورهای متناسب با سن و جنسیت کودک عکسبرداری می شود و والدین بدون محدودیت، هر تعداد که تمایل داشته باشند از عکسها انتخاب خواهند نمود.

 

 

 

چگونه می توان نوبت رزرو کرد؟

 

رزرو نوبت به دو شکل حضوری و تلفنی بوده و روزها و ساعات کار آتلیه دریچه به شرح زیر است:

 

همه روزه بجز تعطیلات رسمی، صبحها 9 تا 13 و عصرها 16 تا 21

 

 

 

آیا آتلیه دریچه هدایا و اشانتیون هم روی سفارشات دارد؟

 

آتلیه دریچه به پاس قدردانی از حضور مشتریان خود، هدایایی را برای عزیزان در نظر داشته و تقدیم می نماید که متناسب با مبلغ فاکتور، متفاوت خواهد بود و مفتخر است که مشتریان عزیزمان برای کیفیت و سبک متفاوت عکسبرداری به آتلیه دریچه مراجعه می نمایند.

 

 

 

آیا فایل عکسها تحویل می شود؟

 

فایل غیرقابل چاپ و صرفاً مناسب مشاهده و استفاده در شبکه های اجتماعی و تا حدی بک گراند گوشی تلفن همراه و از عکسهای انتخابی در صورت درخواست تقدیم می شود.

 

 

 

آیا انتخاب عکاس خاص، میسر است؟

 

تمامی عکاسان آتلیه دریچه حرفه ای و به یک میزان متبحر، متخصص و دوره دیده در زمینه عکاسی کودک بوده ولی انتخاب عکاس برای مشتریان مشروط بر آنکه نوبت اخذ شده در شیفت کاری عکاس مورد نظر مشتری باشد، میسر است.

 

 

 

آیا تعداد ژست و دکور از سوی مشتریان تعیین می شود؟

 

عکاسان آتلیه تخصصی کودک دریچه با توجه به سن و جنسیت کودک و میزان همراهی وی در بازه زمانی تعیین شده از کودک عکاسی می کنند و نیازی به تعیین از سوی مشتریان عزیز نمی باشد. با این حال چنانچه شما در نمونه های بی شمار آتلیه، ژستی را انتخاب کرده و مایلید حتما از دلبندتان گرفته شود، با عکاس درمیان بگذارید.

 

 

 زمان اختصاصی عکاسی از هر کودک چقدر است؟

 

زمان عکسبرداری  در استودیو اختصاصی کودکان زیر یکسال 45 دقیقه و در استودیوی ویژه بارداری و کودکان بالای یکسال، یک ساعت می باشد.

 

بر همین اساس آتلیه دریچه همواره توصیه و تأکید بر رزرو نوبت از قبل و حضور رأس ساعت مقرر در آتلیه نموده است چرا که تأخیر در حضور باعث کاهش زمان عکاسی و در برخی موارد عدم امکان عکسبرداری خواهد بود.

 

 

 

آیا زمان اختصاص یافته برای عکسبرداری کافی است؟

 

به دلیل اینکه اغلب کودکان تحمل شرایط آتلیه و عکسبرداری را بیش از 30 دقیقه ندارند و بر اساس تجربه چندین ساله در عکسبرداری از کودکان، زمانهای اختصاص یافته کافی می باشد ولی با توجه به تنوع ژست، دکور و ابزار در آتلیه دریچه، متقاضیان جهت تکمیل ژست می توانند مجدداً برای دلبندشان نوبت رزرو نمایند.     

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :