همکاران ما

10 / 10
از 1 کاربر

همکاران ما

 

 

"عکاسان آتلیه تخصصی کودک دریچه"


فرایند عکاسی از کودکان با سایر شاخه های هنر عکاسی متمایز بوده چرا که سوژه عکاسی، کودکان عزیز و نازنینی هستند که در رده های سنی مختلف، متفاوت بوده و قرار نیست به فرمان و خواسته های عکاس در ارائه ژست توجه داشته باشند. بنابراین لازم است عکاس با این روحیات پاک همراه شود.
از این رو آتلیه کودک دریچه در انتخاب و جذب عکاس متبحر و متخصص و باتجربه ی بالا با دقت و ظرافت عمل نموده و عکاسان پس از احراز صلاحیت های اولیه ملزم به گذراندن دوره های تخصصی عکاسی کودک تحت نظارت آتلیه دریچه بوده و در پایان با تأیید نهایی مدیر آتلیه مجاز به فعالیت خواهند بود.

 

"طراحان آتلیه کودک دریچه"


اصلاح و ادیت و طراحی عکس کودک نیازمند تبحر و حوصله زیاد می باشد. در بازار نرم افزارهایی موجود است که با استفاده از آن می توان در زمانی بسیار کوتاه فرایند طراحی را انجام داد اما نتایج حاصله قابل قبول و مطلوب نبوده و باعث ازبین رفتن لطافت و زیباییهای خدادادی پوست و صورت بچه ها در عکسها می شود. به همین سبب طراحان و ادیتورهای دریچه بدون استفاده از این نرم افزارهای نیمه اتوماتیک با ظرافت، دقت و سلیقه بسیار هر فرم انتخاب را به طور جداگانه مورد اقدام قرار داده به گونه ای که جنبه های هنری عکسها به هیچ وجه تحت الشعاع قرار نگیرد.
زیبایی عکسهای کودکان به خصوص اگر با هنر و خلاقیت و کیفیت همراه شود، آنقدر زیاد و دارای جذابیت خواهد بود که عکسها را بی نیاز از هرگونه مصنوعی کاری و یا بهره مندی از فتوشاپ می نماید. از این رو سبک و شیوه طراحی و ادیت عکس در آتلیه دریچه کاملاً طبیعی می باشد و تنها در اصلاح بک، تنظیم نور، رنگ و اصلاح عیوب احتمالی صورت و بدن بچه ها خلاصه می شود.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :